Notebooky Acer

NOTEBOOKY ACER

. . . špičková mobilní technologie
Predaj tovaru na Slovensko Acer
Jak nakupovat   FAQ   Jak vybírat notebook   Značka Acer   Recenze notebooků   Záruka a servis   Kontakt
Vyhledávání
 
 
 
 

Modelová řada
  Notebooky
Tablety
Acer Aspire
Acer Extensa
Acer TravelMate
Acer Ferrari
Zobrazit všechny


Empowering technology Acer
Operační paměť
Paměť 1GB RAM
Paměť 2GB RAM
Paměť 3GB RAM
Paměť 4GB RAM
Paměť 6GB RAM
Paměť 8GB RAM
Úhlopříčka 11"

Úhlopříčka
Úhlopříčka 12"
Úhlopříčka 13.3"
Úhlopříčka 14"
Úhlopříčka 15.4"
Úhlopříčka 15.6"
Úhlopříčka 16"
Úhlopříčka 17"
Úhlopříčka 18.4"

Netbooky
   - Úhlopříčka 8,9"
   - Úhlopříčka 10"

Příslušenství k notebookům
   - Klávesnice a baterie
   - Paměťové moduly
   - Brašny Dicota a příslušenství

 
 

Produkty Acer
  Notebooky Acer
Notebooky Acer


 
 

Značka Acer
 

Vše o značce ACER

Společnost Acer, jež byla založena v roce 1976, patří celosvětově mezi pět předních značkových dodavatelů osobních počítačů. V roce 2000 společnost Acer oddělila své výrobní činnosti, aby mohla zaměřit své zdroje na vývoj technicky pokrokových, uživatelsky příjemných řešení. Rozhodnutí společnosti Acer podporovat prodej svých výrobkových řad pomocí specifických marketingových aktivit, jež nejlépe využívají distribučních kanálů, jí umožnilo dosáhnout na celém světě vynikajících výsledků.

Překonávání překážek mezi lidmi a technikou: Umožnit každému, aby mohl používat techniku a aby mu technika přinášela užitek. To je dlouhodobým posláním společnosti Acer, jež je proslulá vývojem a výrobou jednoduše ovladatelných výrobků, v jejichž vývoji byl uplatněn důmysl a intuice.

Společnost Acer má vedoucí postavení na trhu v sektoru notebooků v oblasti EMEA, tj. v Evropě, na Středním východě a v Africe; její podíl na tomto trhu v prvním čtvrtletí roku 2005 byl 18 %. Potvrzením vedoucího postavení společnosti Acer na trhu notebooků v této oblasti je její první místo v následujících třinácti zemích: Itálie, Španělsko, Rakousko, Holandsko, Švýcarsko, Česká republika, Rusko, Portugalsko, Belgie, Dánsko, Polsko, Maďarsko a Slovenská republika.

Sortiment společnosti Acer zahrnuje osobní počítače - notebooky a desktopy, servery a systémy pro uložení dat, LCD monitory, periferní zařízení, digitální zařízení, LCD televize a řešení v oblasti elektronického obchodování pro podniky, pro státní a vzdělávací instituce a pro domácí uživatele. Společnost Acer má 5400 zaměstnanců na celém světě a má vytvořenu konsolidovanou prodejní a servisní síť ve více než 100 zemích. V roce 2004 dosáhly její tržby hodnoty 7 miliard USD.

Acer v České republice a na Slovensku

Pobočka společnosti Acer je na českém trhu přítomna od roku 1998. Sídlí v Praze a kromě České republiky spravuje i obchod na Slovensku.

Během osmi let přítomnosti na trhu vzrostl obrat společnosti z 3 835 kusů počítačů v roce 1998 více než dvacetisedminásobně; v roce 2005 Acer prodal v České republice více než 106 000 počítačů a stal se celkově nejprodávanější značkou osobních počítačů na českém trhu.

Od roku 2001 je Acer jednoznačným lídrem českého trhu notebooků (s podílem na trhu 39,2% v roce 2005), se stejným podílem jako druhá, třetí a čtvrtá značka dohromady. Stejně tak je Acer od roku 2003 neprodávanější značkou LCD monitorů v České republice.

Podobných výsledků dosahuje Acer i na Slovensku.

Více informací na www.ACER.cz
 
 

Notebooky v akci
 

 
 

Acer Ferrari
 
Acer Ferrari
Multimediální zábava v neuvěřitelné kvalitě! To jsou notebooky Acer Ferrari

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2019
NOTEBOOKY-ACER - Široká nabídka notebooků Acer za nízké ceny.
sitemap.xml