Notebooky Acer

NOTEBOOKY ACER

. . . špičková mobilní technologie
Doprava notebooků Acer po celé ČR! Acer
Jak nakupovat   FAQ   Jak vybírat notebook   Značka Acer   Recenze notebooků   Záruka a servis   Kontakt
Vyhledávání
 
 
 
 

Modelová řada
  Notebooky
Tablety
Acer Aspire
Acer Extensa
Acer TravelMate
Acer Ferrari
Zobrazit všechny


Empowering technology Acer
Operační paměť
Paměť 1GB RAM
Paměť 2GB RAM
Paměť 3GB RAM
Paměť 4GB RAM
Paměť 6GB RAM
Paměť 8GB RAM
Úhlopříčka 11"

Úhlopříčka
Úhlopříčka 12"
Úhlopříčka 13.3"
Úhlopříčka 14"
Úhlopříčka 15.4"
Úhlopříčka 15.6"
Úhlopříčka 16"
Úhlopříčka 17"
Úhlopříčka 18.4"

Netbooky
   - Úhlopříčka 8,9"
   - Úhlopříčka 10"

Příslušenství k notebookům
   - Klávesnice a baterie
   - Paměťové moduly
   - Brašny Dicota a příslušenství

 
 

Produkty Acer
  Notebooky Acer
Notebooky Acer


 
 

Nová nabídka notebooky Acer
 

Nová nabídka notebooky Acer

V naší nabídce naleznete nové notebooky Acer pro domácí ale i pracovní využití.

S ultrapřenosným notebookem Acer Ferrari 1100 se dostáváte na jinou rychlostní úroveň. Acer Ferrari 1100 s převratným výkonem dvoujádrové procesorové technologie a výjimečným ultralehkým šasi spojuje jedinečný styl inovativního výrobku, který pochází z prostředí závodů F1, se špičkovou mobilní technikou a umožňuje vám využít digitální multimédia všude, kde se právě nacházíte.

Ultrapřenosný 12.1' Acer Aspire 2930Z vám přináší na dosah zábavu za příznivou cenu! Notebook Acer s vysokým výkonem zpracování, který můžete nosit všude s sebou, umožňuje přehrávat vaše oblíbené filmy a využívat kreativní aplikace způsobem, k němuž jsou určeny. S funkcí Acer Video Conference budete neustále dosažitelní pro rodinu i pro přátele. Optimalizovaná technologie druhé generace Dolby Home Theater® zajistí zvuk, jaký jste dosud nikdy neslyšeli. Tento skvost navržený pro mobilní zábavu je vybaven digitálními funkcemi, jimž nedokážete odolat!

Notebook Acer Aspire 5535, který je vybaven zcela novým 15.6' LCD displejem Acer CrystalBrite™ s poměrem stran 16:9 pro přehrávání filmů ve formátu jako ve skutečném kině, dodá vašemu digitálnímu životu zcela nový rozměr. Úžasné audiovizuální efekty grafiky ATI s vysokým rozlišením jsou podpořeny stereofonními reproduktory Acer 3DSonic a vše z pozadí řídí výkonný dvoujádrový procesor AMD. Je to vynikající počítač pro práci na cestách, který lze využít i jako centrum domácí multimediální zábavy.

Acer Aspire 6935 se 16' displejem nabízí pro digitální život ve vysokém rozlišení skutečně úžasný zvuk a obraz, a tedy dokazuje, že je neobyčejně vhodný pro sledování filmů ve špičkové kvalitě. Displej Acer CineCrystal™ s rozlišením 1920 x 1080 pixelů s poměrem stran 16:9 spolu se zvukem Acer CineSurround a optimalizovanou technologií Dolby Home Theater® druhé generace nabízejí vizuální a zvukové zážitky, které předčí vaše nejdivočejší očekávání – filmy v plném vysokém rozlišení, kreativní aplikace a hry nikdy nevypadaly a nezněly tak dobře! Zlepšené ovládání senzory nabízí mediální konzole CineDash - jedinečné rozhraní, které připomíná CE a je určeno pro spouštění a správu zábavy.

Nový notebook Acer TravelMate 4730 je propracovaný, elegantní, profesionální přenosný počítač, který přináší mobilitu do podnikového prostředí. Tento převratný notebook využívá výkonné mobilní dvoujádorvé procesorové technologie pro efektivní řešení náročných úkolů, přičemž spojení jedinečného 14' širokoúhlého panelu a nejnovějších bezdrátových standardů Vám umožní sledovat Vaše podnikání odkukoliv, kde se právě nacházíte.

Notebook Acer TravelMate 5730, který se může pochlubit novým designem ProFile a vysokým výkonem, nabízí veškeré funkce, jež vyžaduje každodenní pracovní nasazení. Vzhled notebooku TravelMate ProFile dokazuje, že je určen přímo pro podnikové uživatele. Je dodáván se špičkovou procesorovou technologií se dvěma jádry, nejmodernější grafikou a úplnou bezdrátovou komunikací. Neobyčejně mobilní a efektivní počítač TM5730 je vybaven odolným šasi z hořčíkové slitiny, které zaručuje nejvyšší ochranu.

Acer TravelMate 6293, který je založen na designu ProFile, zdůrazňuje profesionální styl a ultramobilitu spolu s produktivitou v provedení se dvěma zařízeními pro ukládání dat. Notebook, vybavený veškerými nejmodernějšími funkcemi, které jsou v současné době na trhu, splňuje nároky profesionálních uživatelů na mobilní počítač: Lehký a ultrapřenosný notebook v kompaktním provedení s vestavěnou optickou jednotkou je vybaven 12.1' LCD displejem podsvíceným LED diodami, nejnovější dvoujádrovou procesorovou technologií, pamětí dual-channel DDRIII s krátkou dobou odezvy a pevnými disky Serial ATA. Notebook TravelMate 6293 nabízí univerzálnost stolního osobního počítače a ve spojení s dokovací stanice Acer ezDock II, která je umístěna pod notebookem, zaručuje potřebnou rozšiřitelnost a flexibilitu. Neomezenou připojitelnost zajišťuje úplný soubor funkcí pro připojení včetně nejmodernějšího standardu pro bezdrátové spojení IEEE 802.11 a/b/g/n.


(14.10.2008)
 
 

Notebooky v akci
 

 
 

Acer Ferrari
 
Acer Ferrari
Multimediální zábava v neuvěřitelné kvalitě! To jsou notebooky Acer Ferrari

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2018
NOTEBOOKY-ACER - Široká nabídka notebooků Acer za nízké ceny.
sitemap.xml