Notebooky Acer

NOTEBOOKY ACER

. . . špičková mobilní technologie
Doprava notebooků Acer po celé ČR! Acer
Jak nakupovat   FAQ   Jak vybírat notebook   Značka Acer   Recenze notebooků   Záruka a servis   Kontakt
Vyhledávání
 
 
 
 

Modelová řada
  Notebooky
Tablety
Acer Aspire
Acer Extensa
Acer TravelMate
Acer Ferrari
Zobrazit všechny


Empowering technology Acer
Operační paměť
Paměť 1GB RAM
Paměť 2GB RAM
Paměť 3GB RAM
Paměť 4GB RAM
Paměť 6GB RAM
Paměť 8GB RAM
Úhlopříčka 11"

Úhlopříčka
Úhlopříčka 12"
Úhlopříčka 13.3"
Úhlopříčka 14"
Úhlopříčka 15.4"
Úhlopříčka 15.6"
Úhlopříčka 16"
Úhlopříčka 17"
Úhlopříčka 18.4"

Netbooky
   - Úhlopříčka 8,9"
   - Úhlopříčka 10"

Příslušenství k notebookům
   - Klávesnice a baterie
   - Paměťové moduly
   - Brašny Dicota a příslušenství

 
 

Produkty Acer
  Notebooky Acer
Notebooky Acer


 
 

Notebooky Acer Aspire Gemstone blue
 

Notebooky Acer Aspire Gemstone blue

Acer představuje řadu Aspire 6920 a 8920: Design si podává ruku s vysokým rozlišením

Nový vzhled řady spotřebitelských notebooků Acer přinesl víc než jen pouhou kosmetickou změnu. Vznikla zcela nová identita řady spotřebitelských notebooků Acer, odměněná několika cenami, která otevřela novou kapitolu v oblasti hodnot značky Acer. Okamžitá použitelnost a kvalita nových notebooků jasně vyjadřují přístup společnosti Acer k vývoji nových výrobků, jejichž snadné ovládání a spolehlivost jsou založeny na nejvyšší pečlivosti, inovacích a designu.

Správnost tohoto přístupu prokázal jednoznačný úspěch, s nímž se již při své premiéře setkal design Gemstone na celém světě. Provedení Gemstone upevnilo přesvědčení, že design představuje klíč k navázaní dialogu se zákazníky, kteří kladou důraz na image. Design dokáže skrýt složitá technická řešení a architekturu pod jediné tlačítko, čímž zjednodušuje ovládání a umožňuje dosáhnout elegantního vzhledu.

Uplynulo devět měsíců a společnost Acer se znovu zaměřila na design. Výzkum, který vycházel z originálního designu Gemstone, posunul hranice technického řešení ještě dál. Zadání bylo zcela jasné: Vyvinout jedinečnou koncepci pro HD notebook, vybavit ho výjimečnými funkcemi a exkluzivním designem.

Výsledek je jednoduchý a naprosto úžasný: Společnost Acer jako první výrobce uvádí na trh dvě nové řady notebooků Acer Aspire 8920 a Aspire 6920 s displejem velikosti 18,4" a 16", které jsou vybaveny mechanikou Blu-Ray Disc™ a LCD displejem s plným vysokým rozlišením HD a nativním zobrazením s poměrem stran 16:9.

Obě řady notebooků mají společnou vlastnost, která okamžitě přitáhne pozornost a celý výrobek oživuje. Modrá - barva i světlo - je prvek charakteristický pro tuto novou řadu, jež nese přiléhavý název Aspire Gemstone blue.

Modrá je přirozeně elegantní, uklidňující a univerzální barva. Často je dávána do souvislosti s inteligencí, stabilitou, harmonií a kontrolou. Modré světlo, které je příznačné pro celou novou řadu Gemstone, na první pohled zvýrazňuje identitu nového výrobku a osvětluje celou řadu prvků, které jsou vlastní novému stylu:

Holografické 3D víko vyzařuje skutečnou eleganci. Hvězdný třpyt zezdola osvětluje plovoucí logo Acer, které je umístěno uprostřed jiskřivě modré podkladové vrstvy.

Mediální konzole Acer CineDash
Dotykové rozhraní představuje nový způsob přístupu k zábavě a umožňuje spustit Acer Arcade v několika sekundách, pohybovat se v menu, nastavit hlasitost a ovládat média.

Obě řady notebooků jsou vybaveny druhou generací technologie Dolby Home Theater a výkonnými technologiemi pro zpracování zvuku CineSurround, subwooferem Tuba CineBass a skutečným zvukovým výstupem 5+1 True5.1, čímž definují nový zvukový standard pro notebooky.

Acer Tuba CineBass
První bass booster na světě v originálním trubkovém provedení.

Vyšší výkon basového reproduktoru v trubkovém provedení zaručuje optimální šíření zvukových vln a dosažení nejlepší rezonance.

DiamondBlack eKey
Jedinečná klávesa DiamondBlack eKey převzatá z původních notebooků Gemstone vyzařuje klasickou krásu drahých kamenů a poskytuje přístup do světa technologií, které usnadňují uživatelům život.

Speciální textura plochy pro opření dlaní NeoWeave tvoří rafinovaný, odolný a přesto pohodlný a ergonomický povrch.

Enlightener media flow dokazuje, že zábava ve vysokém rozlišení tvoří nedílnou součást řešení Aspire Gemstone Blue. Vytváří spojnici čisté a nerušené zábavy mezi vypínačem a špičkovým digitálním zvukem basového reproduktoru Tuba certifikovaného laboratořemi Dolby. Vše je jednoduché, snadné. Dokonalé osvícení.


(19.06.2008)
 
 

Notebooky v akci
 

 
 

Acer Ferrari
 
Acer Ferrari
Multimediální zábava v neuvěřitelné kvalitě! To jsou notebooky Acer Ferrari

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2018
NOTEBOOKY-ACER - Široká nabídka notebooků Acer za nízké ceny.
sitemap.xml