Notebooky Acer

NOTEBOOKY ACER

. . . špičková mobilní technologie
Zázemí kamenné prodejny Acer
Jak nakupovat   FAQ   Jak vybírat notebook   Značka Acer   Recenze notebooků   Záruka a servis   Kontakt
Vyhledávání
 
 
 
 

Modelová řada
  Notebooky
Tablety
Acer Aspire
Acer Extensa
Acer TravelMate
Acer Ferrari
Zobrazit všechny


Empowering technology Acer
Operační paměť
Paměť 1GB RAM
Paměť 2GB RAM
Paměť 3GB RAM
Paměť 4GB RAM
Paměť 6GB RAM
Paměť 8GB RAM
Úhlopříčka 11"

Úhlopříčka
Úhlopříčka 12"
Úhlopříčka 13.3"
Úhlopříčka 14"
Úhlopříčka 15.4"
Úhlopříčka 15.6"
Úhlopříčka 16"
Úhlopříčka 17"
Úhlopříčka 18.4"

Netbooky
   - Úhlopříčka 8,9"
   - Úhlopříčka 10"

Příslušenství k notebookům
   - Klávesnice a baterie
   - Paměťové moduly
   - Brašny Dicota a příslušenství

 
 

Produkty Acer
  Notebooky Acer
Notebooky Acer


 
 

Notebook Acer TravelMate 6293
 

Notebook Acer TravelMate 6293

Ultramobilní a spolehlivý notebook pro profesionály Acer TravelMate 6293

Nový profesionální notebook Acer TravelMate 6293, který splňuje nároky firemních uživatelů i uživatelů ze segmentu malých a středních podniků, jakož i malých a domácích kanceláří s vysokými nároky na spolehlivost a výkon na cestách.

Acer TravelMate 6293, který nabízí vynikající funkce pro zvýšení produktivity v ergonomickém, elegantním a stylovém provedení, je přesně navržen pro potřeby firemních profesionálních pracovníků, kteří vyžadují efektivitu při práci s několika aplikacemi najednou, vysokou produktivitu a pokrytí sítí.

Výkon na profesionální úrovni
Acer TravelMate 6293, založený na nejmodernější procesorové technologii Intel Centrino, je vybaven procesorem Intel® Core™2 Duo, který podporuje architekturu Intel® 64, a čipsetem Mobile Intel® GM45 Express s integrovanou 3D grafikou. Integrovaný Intel® Graphics Media Accelerator 4500MHD, který plně podporuje Microsoft® DirectX®, nabízí vynikající grafiku a vizuální zážitek. Širokoúhlý displej 12.1” WXGA nabízí uživatelům větší zobrazovací plochu, a tedy není nutné tak často přetáčet listy tabulkových kalkulátorů do strany.

Acer TravelMate 6293 může být vybaven až 4GB pamětí DDR3 800/1033 MHz, která zkrátí dobu odezvy, umožňuje pracovat s několika aplikacemi najednou a zvýšit produktivitu, protože rozšiřuje pásmo pro přenos dat, snižuje spotřebu energie a zlepšuje tepelné poměry.

Více než dostačující kapacitu pro data nabízí velký pevný disk (až 320 GB), multiformátová čtečka paměťových karet a optická mechanika DVD Super Multi, která rozšiřuje kapacitu pro ukládání a správu souborů i složek libovolné velikosti.

Připojitelnost
Acer TravelMate 6293 nabízí díky úplnému souboru řešení připojitelnosti ničím neomezenou komunikaci bez ohledu na to, kde se nacházíte: od Intel® Wireless WiFi Link 5100/5300 (dvoupásmové připojení pro provoz ve čtyřech režimech 802.11a/b/g/Draft-N) Wi-Fi CERTIFIED®, přes připojení k lokální pevné síti Gigabit po připojení modemem. Vybrané notebooky jsou dále vybaveny úplnou připojitelností WWAN pro komunikaci ve čtyřech pásmech GSM/GPRS/EDGE na frekvenci 850/900/1800/1900 MHz a UMTS/HSDPA na frekvenci 2100 MHz.

Videokonference
Vybrané modely notebooků Acer Travelmate 6293 mohou být dodány s telefonem VoIP Bluetooth a balíčkem Acer Video Conference Manager Pack, který vám spolu s vestavěnou kamerou Acer CrystalEye umožní sestavit videokonferenční hovor bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Zabezpečení
Skutečná identita uživatele je ověřena řešením pro digitální snímání otisků prstů Acer Bio-Protection, které podporuje Pre-Boot Authentication (PBA), jeden z nejlepších programů pro kontrolu bezpečnosti na trhu, a Acer FingerLaunch pro bezpečné spouštění programů nebo ověřených dokumentů jedním pohybem prstu.

Fyzické zabezpečení zajišťuje technologie DASP, která spojuje inovativní hardwarová a softwarová řešení pro ochranu pevného disku notebooku při nárazech a pádech. Poškození pevného disku brání deska ze speciálního materiálu Acer DiskAnti-Shock Protection, která tlumí nárazy a chrání pevný disk.

Notebooky řady Acer TravelMate 6293 jsou dodávány s předinstalovaným operačním systémem Microsoft Windows Vista Business. Další instalovaný software zahrnuje: Acer Empowering Technology (Acer eDataSecurity, ePower, eRecovery, eSettings Management); Acer Bio-Protection; Acer Crystal Eye; Acer GridVista™; Acer Launch Manager; Adobe® Reader®; Corel® WinDVD; McAfee® Virus Internet Security Suite; Microsoft® Office Ready 2007 (Office Professional 2007) a NTI Media Maker™.


(07.09.2008)
 
 

Notebooky v akci
 

 
 

Acer Ferrari
 
Acer Ferrari
Multimediální zábava v neuvěřitelné kvalitě! To jsou notebooky Acer Ferrari

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2018
NOTEBOOKY-ACER - Široká nabídka notebooků Acer za nízké ceny.
sitemap.xml