Notebooky Acer

NOTEBOOKY ACER

. . . špičková mobilní technologie
Nižší ceny než v kamenných obchodech Acer
Jak nakupovat   FAQ   Jak vybírat notebook   Značka Acer   Recenze notebooků   Záruka a servis   Kontakt
Vyhledávání
 
 
 
 

Modelová řada
  Notebooky
Tablety
Acer Aspire
Acer Extensa
Acer TravelMate
Acer Ferrari
Zobrazit všechny


Empowering technology Acer
Operační paměť
Paměť 1GB RAM
Paměť 2GB RAM
Paměť 3GB RAM
Paměť 4GB RAM
Paměť 6GB RAM
Paměť 8GB RAM
Úhlopříčka 11"

Úhlopříčka
Úhlopříčka 12"
Úhlopříčka 13.3"
Úhlopříčka 14"
Úhlopříčka 15.4"
Úhlopříčka 15.6"
Úhlopříčka 16"
Úhlopříčka 17"
Úhlopříčka 18.4"

Netbooky
   - Úhlopříčka 8,9"
   - Úhlopříčka 10"

Příslušenství k notebookům
   - Klávesnice a baterie
   - Paměťové moduly
   - Brašny Dicota a příslušenství

 
 

Produkty Acer
  Notebooky Acer
Notebooky Acer


 
 

Acer představuje notebook Aspire one
 

Acer představuje notebook Aspire one

Vaše nové mobilní internetové zařízení ACER ASPIRE ONE,které umožňuje provádět veškeré činnosti na internetu rychle, jednoduše a především v naprosté pohodě - malý notebook Acer.

Aspire one je zcela nový výrobek, který přes své malé rozměry není jen další notebook v řadě: Je to zcela nové elegantní digitální zařízení, které zajišťuje trvalý přístup k internetu bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Aspire one je počítač, který můžete nosit stále s sebou a který otvírá dveře do nových a neprozkoumaných oblastí online světa. Z toho důvodu bylo bezpodmínečně nutné snížit jeho hmotnost a zmenšit rozměry.

Výsledkem je mistrovské dílo - technicky jednoduchý počítač je vybaven softwarovým rozhraním s intuitivním ovládáním, speciálně pro něj vyvinutým, které splňuje veškeré požadavky na připojení. Aspire one, který měří 24 x 17 cm a váží méně než 1 kg, je nejen neobyčejně kompaktní (menší než běžný kancelářský diář), ale rovněž nabízí nespočet možností pro připojení, snadno ovladatelné softwarové aplikace a výdrž baterií až 6 hodin.

Jak se připojit
Malý a inteligentní Aspire one vás přenese na jakékoli místo a zajistí dokonalé spojení, jakmile se tam dostanete. Počítač je standardně vybaven technologií 802.11b/g WiFi, která zajišťuje snadné připojení k dostupným bezdrátovým sítím, a může být dodán i s bezdrátovými technologiemi WiMAX nebo 3G, které poskytují ještě větší bezdrátovou nezávislost. Výsledek je vždy stejný - jste okamžitě online a můžete zůstat připojeni, jak dlouho chcete.

Technologie Acer Signal Up navíc zajišťuje nejvyšší kvalitu a stabilitu bezdrátového signálu.

Jak dát věci do pořádku
Aspire one obzvlášť oceníte, když chcete dát věci do pořádku: Bez ohledu na to, zda kontrolujete elektronickou poštu, spravujete online bankovní účet nebo jen chatujete s přáteli, jednoduché rozhraní Linux počítače Aspire one nabízí přehledným způsobem veškeré funkce, které potřebujete pro surfování, práci anebo jen pro zábavu. Předinstalovaný software je rozdělený podle účelu a je uspořádaný na displeji ve čtyřech samostatných polích – Connect (Připojení), Works (Práce), Fun (Zábava) a Files (Soubory). Uspořádání je jednoduché a vylučuje jakýkoli omyl: Čím snadněji lze všechno vyřídit, tím více se můžete těšit ze života.

Ergonomie a malé rozměry neznamenají, že počítač nepůsobí efektním dojmem. Aspire one je vybaven 8,9” displejem CrystalBrite s podsvětlením LED diodami s rozlišením 1024x600 pixelů. Nad horním okrajem displeje je vestavěna jedinečná webová kamera Acer CrystalEye pro živý videostreaming, videochatování a konference.

Vyberte si svůj styl
Aspire one využívá barvu pro zdůraznění kombinace připojitelnosti s nenapodobitelným stylem. Počítače Aspire one budou zpočátku nabízeny v modrém a bílém provedení a koncem léta bude výběr rozšířen o dva nové měkké barevné odstíny - o hnědou a růžovou.

Čtyři barvy – safírově modrá, perleťově bílá, zlatohnědá a korálově růžová – dodávají počítačům Aspire one jedinečný a charakteristický vzhled a vyjadřují styl a osobnost svého majitele.

Bity a byty pro neomezenou datovou komunikaci
Aspire one, osazený procesorem Intel® Atom™, je nabízen s operačním systémem Linpus™ Linux® Lite nebo Windows XP® Home a s operační pamětí 512 MB nebo 1 GB.

Data mohou být ukládána dvěma způsoby: Na flash modul NAND s kapacitou 8 GB nebo na 80GB pevný disk. Aspire One je navíc vybaven čtečkou pěti typů paměťových karet (Secure Digital, MultiMediaCard, Memory Stick, Memory Stick PRO, xD-Picture Card), která zaručuje naprostou nezávislost.

Pro zvýšení kapacity paměti je Aspire one vybaven jedinečnou funkcí Smart File Manager. Toto jednoduché řešení umožňuje využít SD kartu ve druhé čtečce SD karet pro rozšíření uživatelské paměti. Rozšíření paměti nebylo nikdy snadnější.

Jednoduchý a propracovaný software
Společnost Acer vždy usiluje o zjednodušení ovládání a navrhuje uživatelsky příjemné, snadno ovladatelné a komplexní rozhraní, které zjednodušuje uživatelům využívání počítače Aspire one díky přirozenému rozvržení displeje a funkcí.

Výsledkem tohoto úsilí je zavedení verze systému Linpus™ Linux® Lite, jež vede a doprovází naprosté nováčky internetem v prostředí Linux, které se vyznačuje intuitivním ovládáním, je „bezpečné proti virům“ a neobyčejně citlivě reaguje.

Aspire one je vybaven softwarovou sadou one Mail, která umožňuje spravovat až šest e-mailových účtů prostřednictvím jediného rozhraní, a to včetně firemních účtů. Malá ikona na pravé části zprávy zřetelně označuje příslušný poštovní účet. Sada nahrazuje i služby push elektronické pošty bez použití firemního serveru.

Aspire one využívá Messenger pro rychlou textovou komunikaci. Tato aplikace umožňuje uživatelům současně používat Skype, Microsoft Messenger i další služby tohoto typu. Software lze používat spolu s vestavěnou videokamerou pro videochatování a videokonference.

Počítače řady Aspire one jsou dodávány s předinstalovanou verzí Linpus™ Linux® Lite nebo Windows XP® Home. Dále je nainstalován software, jako např. OpenOffice 2.3, one Mail, Messenger, Acer eRecovery Management, Acer Launch Manager, Adobe® Reader®, McAfee® Internet Security Suite, Microsoft® Office Trial 2007

(19.07.2008)
 
 

Notebooky v akci
 

 
 

Acer Ferrari
 
Acer Ferrari
Multimediální zábava v neuvěřitelné kvalitě! To jsou notebooky Acer Ferrari

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2018
NOTEBOOKY-ACER - Široká nabídka notebooků Acer za nízké ceny.
sitemap.xml